Dyżury (konsultacje) | Studium Wychowania Fizycznego i Sportu

Dyżury nauczycieli w semestrze letnim 2016/2017

Studium WFiS
poniedziałek, 13 marca 2017 roku, 12:02

Nazwisko i imię

adres mailowy

dyżury

mgr Aftański Tomasz

Tomasz.Aftanski@ug.edu.pl

środa 18:30-19:30 ul. Sobieskiego 18

czwartek 14:30-15:30 ul. Bażyńskiego 1a, pok. 33 

mgr Augustynowicz Włodzimierz

w.augustynowicz@ug.edu.pl

piątek

17:00-18:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63

mgr Bobkiewicz Marek

rekmbob@ug.edu.pl

poniedziałek

15:30-16:30

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63

mgr Budnik Robert

rekrb@ug.edu.pl

środa

12:30-13:30

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63

mgr Andrzej Cieplik

andrzej.cieplik@ug.edu.pl

piątek

12:30-13:30

Wydział PiA pok. 0048

mgr Dudko Maria

rekmdu@ug.edu.pl

czwartek

11:00-12:00

Wydział PiA pok. 0048

mgr Iwona Dudzic

rekidu@ug.edu.pl

czwartek

11:00-12:00

Wydział PiA pok. 0048

mgr Filipiak Jolanta

rekjfi@ug.edu.pl

poniedziałek

11:00-12:00

Wydział PiA pok. 0048

mgr Jakubczyk Czesław

rekcj@ug.edu.pl

poniedziałek

17:30-18:30

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63

mgr Kapitańska Joanna

rekjka@ug.edu.pl

wtorek

16:00-17:00

Wydział PiA pok. 0048

mgr Kinda Mariusz

 

piątek

11:00-12:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63

mgr Kotwicki Krzysztof

rekkkot@ug.edu.pl

wtorek

11:00-12:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63

mgr Kozak Ewa

ewa.kozak@ug.edu.pl

wtorek

11:30-12:30

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 28 lub 62

mgr Kuśmierek Tomasz

rektkus@ug.edu.pl

tomasz.kusmierek@ug.edu.pl

poniedziałek

13:00-14:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63

mgr Malach Jolanta

j.malach@ug.edu.pl

poniedziałek

17:00-18:00

Wydział PiA pok. 0048

mgr Oleszkiewicz Wojciech

rekwo@ug.edu.pl

poniedziałek 17:00-18:00

czwartek 10:00-11:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 30

dr Patok Jan

rekjp@ug.edu.pl

wtorek 10:00-11:00

środa 11:30-12:30

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 30

mgr Pawlun Edward

rekepa@ug.edu.pl

czwartek

11:00-12:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63

dr Rogo Beata

rekbrogo@ug.edu.pl

czwartek

15:30-16:30

Wydział PiA pok. 0048

mgr Skibicki Jarosław

 

jaroslaw.skibicki@ug.edu.pl

 

poniedziałek

17:00-18:00

Wydział PiA pok. 0048

mgr Szutowicz Marek

marek.szutowicz@ug.edu.pl

piątek

10:00-11:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63

mgr Wesołowska-Szprada Hanna

rekhws@ug.edu.pl

poniedziałek 8:30-9:30

wtorek 8:20-9:20

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 30 lub 27

mgr Wyborska Katarzyna

katarzyna.wyborska@ug.edu.pl

 urlop macierzyński 

mgr Zapolska Bożena

bozena.zapolska@ug.edu.pl

środa

godz. 10:00-11:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63

mgr Zarubin Jerzy

jerzy.zarubin@ug.edu.pl

środa

17:30-18:30

ul. Sobieskiego 18

mgr Ziemak Agnieszka

rekazie@ug.edu.pl

zwolnienie lekarskie