IV Otwarte Mistrzostwa Uniewersytetu Gdańskiego w ergometrze wioślarskim | Studium Wychowania Fizycznego i Sportu

IV Otwarte Mistrzostwa Uniewersytetu Gdańskiego w ergometrze wioślarskim

zawody

Wiele emocji dostarczyły nam Otwarte Mistrzostwa Uniwersytetu Gdańskiego rozgrywane w ramach Akademickich Mistrzostw Pomorza. Michał Kosiński ustanowił rekord mistrzostw. Na 1000 metrów uzyskał czas 2.58.2 i jednocześnie wywalczył zwycięstwo w kategorii otwartej mężczyzn. Patryk Butyński potwierdził swoją dominację w kategorii lekkiej i po raz kolejny, z czasem lepszym niż trzy miesiące temu (3.04.6 w grudniu 3.06.3) wygrał zawody. Wśród kobiet Akademickimi Mistrzyniami Pomorza zostały Domnika Siluk w kategorii lekkiej i w otwartej Maja Mikołajek reprezentujące Uniwersytet Gdański. Zapraszamy do zapoznania się z pełna klasyfikacją mistrzostw oraz życzymy powodzenia na Akademickich Mistrzostwach Polski, które już 31 marca/1 kwietnia odbędą się w Poznaniu.

Gościem specjalnym mistrzostw był Miłosz Jankowski - Trening z Olimpijczykiem

Podziękowania za nagrody, puchary, medale, vouchery należą się Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UG, AZS OŚ Środowisko, KU AZS UG, Restauracja Manekin Gdańsk

IV Otwarte Mistrzostwa UG w ergometrze wioślarskim 17.03.2017
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Julita Dunder