Dyżury (konsultacje) | Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu

Dyżury nauczycieli w semestrze letnim 2017/2018

Studium WFiS
Ostatnia modyfikacja: 
środa, 9 maja 2018 roku, 7:38

Dyżury nauczycieli w semestrze letnim 2017/2018

Nazwisko i imię

adres mailowy

dyżury

mgr Aftański Tomasz

Tomasz.Aftanski@ug.edu.pl

poniedziałek, czwartek

16:00-17:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 33 

mgr Augustynowicz Włodzimierz

w.augustynowicz@ug.edu.pl

wtorek

17:00-18:00

ul. Kładki 24

mgr Bobkiewicz Marek

rekmbob@ug.edu.pl

poniedziałek

11:00-12:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63

mgr Budnik Robert

rekrb@ug.edu.pl

piątek

12:30-13:30

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63

mgr Andrzej Cieplik

andrzej.cieplik@ug.edu.pl

wtorek

14:15-15:15

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63

mgr Iwona Dudzic

rekidu@ug.edu.pl

Dyżur w terminie 12-23.03.2018 odwołany

czwartek

11:00-12:00

Wydział PiA pok. 0048

mgr Filipiak Jolanta

rekjfi@ug.edu.pl

urlop

mgr Jakubczyk Czesław

rekcj@ug.edu.pl

wtorek

18:00-19:00

ul. Armii Krajowej 111, Sopot, DS-7 salka rehabilitacyjna

mgr Kania Joanna

joanna.kania@ug.edu.pl

środa

17:00-18:00

Wydział PiA pok. 0048

mgr Kapitańska Joanna

rekjka@ug.edu.pl

wtorek

16:00-17:00

Wydział PiA pok. 0048

mgr Kinda Mariusz

 

wtorek

13:00-14:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63

mgr Kotwicki Krzysztof

rekkkot@ug.edu.pl

środa

11:00-12:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63

mgr Kozak Ewa

ewa.kozak@ug.edu.pl

wtorek

11:30-12:30

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 28

mgr Kuśmierek Tomasz

rektkus@ug.edu.pl

tomasz.kusmierek@ug.edu.pl

wtorek

14:30-15:30

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32

mgr Malach Jolanta

j.malach@ug.edu.pl

czwartek

12:30-13:30

Wydział PiA pok. 0048

mgr Oleszkiewicz Wojciech

rekwo@ug.edu.pl

poniedziałek 17:00-18:30

piątek 14:30-15:30

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 30

dr Patok Jan

rekjp@ug.edu.pl

wtorek 10:00-11:00

środa 10:00-11:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 30

mgr Pawlun Edward

rekepa@ug.edu.pl

poniedziałek

11:00-12:00

Wydział PiA pok. 0048

dr Rogo Beata

rekbrogo@ug.edu.pl

wtorek

12:30-13:30

Wydział PiA pok. 0048

mgr Skibicki Jarosław

jaroslaw.skibicki@ug.edu.pl

środa

15:30-16:30

Wydział PiA pok. 0048

mgr Szutowicz Marek

marek.szutowicz@ug.edu.pl

piątek

11:00-12:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63

mgr Wesołowska-Szprada Hanna

rekhws@ug.edu.pl

poniedziałek 14:00-15:00

wtorek 12:15-13:15 

ul. Bażyńskiego 1a pok. 27

UWAGA! Dyżur w terminie 15.05.2018 zostaje odwołany.

mgr Wyborska Katarzyna

katarzyna.wyborska@ug.edu.pl

wtorek

17:00-18:00

Wydział PiA pok. 0048

mgr Zapolska Bożena

bozena.zapolska@ug.edu.pl

poniedziałek

12:15-13:15

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63

mgr Zarubin Jerzy

jerzy.zarubin@ug.edu.pl

poniedziałek

10:00-11:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63

mgr Ziemak Agnieszka

rekazie@ug.edu.pl

urlop rodzicielski