Dyżury (konsultacje) | Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu

Dyżury nauczycieli w terminie 29.01-09.02.2018

Studium WFiS
Ostatnia modyfikacja: 
poniedziałek, 29 stycznia 2018 roku, 10:09

 

Dyżury nauczycieli w terminie 29.01-09.02.2018

Nazwisko i imię

adres mailowy

dyżury

mgr Aftański Tomasz

Tomasz.Aftanski@ug.edu.pl

29.01.2018 (poniedziałek) 15:30-16:30

05.02.2018 (poniedziałek) 15:30-16:30

12.02.2018 (poniedziałek) 15:30-17:30

08.02.2018 (czwartek) 15:30-16:30 

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 33 

mgr Augustynowicz Włodzimierz

w.augustynowicz@ug.edu.pl

06.02.2018 (wtorek)

13.02.2018 (wtorek)

17:30-18:30

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63

mgr Bobkiewicz Marek

rekmbob@ug.edu.pl

19.02.2018 (poniedziałek) 11:00-12:00

21.02.2018 (środa) 14:30-15:30

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63

mgr Budnik Robert

rekrb@ug.edu.pl

piątek

14:30-15:30

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63

mgr Andrzej Cieplik

andrzej.cieplik@ug.edu.pl

30.01.2018 (wtorek) 13:30-14:30

02.02.2018 (piątek) 13:30-14:30

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63

mgr Iwona Dudzic

rekidu@ug.edu.pl

29.01.2018 (poniedziałek) 13:00-14:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63

 

30.01.2018 (wtorek) 9:00-10:00

Wydział PiA pok. 0048

mgr Filipiak Jolanta

rekjfi@ug.edu.pl

urlop

mgr Jakubczyk Czesław

rekcj@ug.edu.pl

urlop

mgr Kania Joanna

joanna.kania@ug.edu.pl

poniedziałek

14:30-15:30

Wydział PiA pok. 0048

mgr Kapitańska Joanna

rekjka@ug.edu.pl

02.02.2018 (piątek) 12:00-13:00

08.02.2018 (czwartek) 12:30-13:30

Wydział PiA pok. 0048

mgr Kinda Mariusz

 

wtorek

11:00-12:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63

mgr Kotwicki Krzysztof

rekkkot@ug.edu.pl

środa

11:00-12:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63

mgr Kozak Ewa

ewa.kozak@ug.edu.pl

wtorek

9:00-10:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 28

mgr Kuśmierek Tomasz

rektkus@ug.edu.pl

tomasz.kusmierek@ug.edu.pl

29.01.2018 (poniedziałek) 13:00-14:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63

 

30.01.2018 (wtorek) 13:00-14:00

Wydział PiA pok. 0048

mgr Malach Jolanta

j.malach@ug.edu.pl

29.01.2018 (poniedziałek) 10:00-11:00

01.02.2018 (czwartek) 10:00-11:00

Wydział PiA pok. 0048

mgr Oleszkiewicz Wojciech

rekwo@ug.edu.pl

30.01.2018 (wtorek) 10:00-11:00

31.01.2018 (środa) 10:00-11:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 30

dr Patok Jan

rekjp@ug.edu.pl

wtorek 10:00-11:00

środa 10:00-11:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 30

mgr Pawlun Edward

rekepa@ug.edu.pl

05.02.2018 (poniedziałek) 11:00-12:00

08.02.2018 (czwartek) 9:30-10:30

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63

dr Rogo Beata

rekbrogo@ug.edu.pl

06.02.2018 (wtorek) 9:00-10:00

09.02.2018 (piątek) 12:00-13:00

Wydział PiA pok. 0048

mgr Skibicki Jarosław

jaroslaw.skibicki@ug.edu.pl

urlop

mgr Szutowicz Marek

marek.szutowicz@ug.edu.pl

30.01.2018 (wtorek) 10:00-11:00

02.02.2018 (piątek) 10:00-11:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63

mgr Wesołowska-Szprada Hanna

rekhws@ug.edu.pl

29.01.2018 (poniedziałek) 8:30-9:30

30.01.2018 (wtorek) 10:00-11:00

31.01.2018 (środa) 10:00-11:00

05.02.2018 (poniedziałek) 8:30-9:30

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 30 lub 27

mgr Wyborska Katarzyna

katarzyna.wyborska@ug.edu.pl

poniedziałek

10:20-11:20

Wydział PiA pok. 0048

mgr Zapolska Bożena

bozena.zapolska@ug.edu.pl

29.01.2018(poniedziałek) 10:00-11:00

31.01.2018 (środa) 10:00-11:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63

mgr Zarubin Jerzy

jerzy.zarubin@ug.edu.pl

06.02.2018 (wtorek) 10:00-11:00

08.02.2018 (czwartek) 10:00-11:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63

mgr Ziemak Agnieszka

rekazie@ug.edu.pl

urlop rodzicielski