Dyżury nauczycieli w semestrze letnim 2018/2019 | Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu

Dyżury nauczycieli w semestrze letnim 2018/2019

Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu
Ostatnia modyfikacja: 
środa, 3 kwietnia 2019 roku, 9:44

Dyżury nauczycieli w semestrze letnim 2018/2019

Nazwisko i imię

adres mailowy

dyżury

mgr Aftański Tomasz

Tomasz.Aftanski@ug.edu.pl

poniedziałek 16:00-17:00

wtorek 8:00-9:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 33 

mgr Augustynowicz Włodzimierz

w.augustynowicz@ug.edu.pl

wtorek

17:20-18:20

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63

mgr Bobkiewicz Marek

rekmbob@ug.edu.pl

poniedziałek

11:00-12:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63

mgr Budnik Robert

rekrb@ug.edu.pl

piątek

14:30-15:30

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63

mgr Andrzej Cieplik

andrzej.cieplik@ug.edu.pl

wtorek

14:00-15:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 28

mgr Iwona Dudzic

rekidu@ug.edu.pl

czwartek

11:00-12:00

Wydział PiA pok. 0048

mgr Filipiak Jolanta

rekjfi@ug.edu.pl

czwartek

11:00-12:00

Wydział PiA pok. 0048

mgr Jakubczyk Czesław

rekcj@ug.edu.pl

poniedziałek

12:45-13:45

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63

mgr Kania Joanna

joanna.kania@ug.edu.pl

środa

17:00-18:00

Wydział PiA pok. 0048

mgr Kapitańska Joanna

rekjka@ug.edu.pl

wtorek

16:00-17:00

Wydział PiA pok. 0048

mgr Kinda Mariusz

 

środa

12:30-13:30

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63

mgr Kotwicki Krzysztof

rekkkot@ug.edu.pl

środa

11:00-12:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63

mgr Kozak Ewa

ewa.kozak@ug.edu.pl

wtorek

11:30-12:30

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 28

mgr Kuśmierek Tomasz

rektkus@ug.edu.pl

tomasz.kusmierek@ug.edu.pl

czwartek

14:00-15:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63

mgr Malach Jolanta

j.malach@ug.edu.pl

poniedziałek

11:30-12:30

Wydział PiA pok. 0048

mgr Oleszkiewicz Wojciech

rekwo@ug.edu.pl

poniedziałek 17:00-18:00

wtorek 11:00-12:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 30

dr Patok Jan

rekjp@ug.edu.pl

wtorek 10:00-11:00

środa 10:00-11:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 30

mgr Pawlun Edward

rekepa@ug.edu.pl

poniedziałek

12:30-13:30

Wydział PiA pok. 0048

dr Rogo Beata

rekbrogo@ug.edu.pl

wtorek

11:00-12:00

Wydział PiA pok. 0048

mgr Skibicki Jarosław

jaroslaw.skibicki@ug.edu.pl

poniedziałek

18:30-19:30

Wydział PiA pok. 0048

mgr Szutowicz Marek

marek.szutowicz@ug.edu.pl

poniedziałek

8:30-9:30

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63

mgr Wesołowska-Szprada Hanna

rekhws@ug.edu.pl

poniedziałek 11:00-12:00

poniedziałek 17:30-18:30

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 30 lub 27

UWAGA! Dyżur w terminie 08.04.2019 o godz. 17:30 zostaje odwołany.

 

mgr Wyborska Katarzyna

katarzyna.wyborska@ug.edu.pl

wtorek

10:00-11:00

Wydział PiA pok. 0048

mgr Zapolska Bożena

bozena.zapolska@ug.edu.pl

poniedziałek

12:15-13:15

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63

mgr Zarubin Jerzy

jerzy.zarubin@ug.edu.pl

poniedziałek

9:30-10:30

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63

mgr Ziemak Agnieszka

rekazie@ug.edu.pl