Wyniki Mistrzostw Uniwersytetu Gdańskiego w pływaniu | Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu

Wyniki Mistrzostw Uniwersytetu Gdańskiego w pływaniu

pływanie

Mistrzostwa Uniwersytetu Gdańskiego w pływaniu

50m stylem dowolnym kobiet

Lp.

Imię i nazwisko

Rok, wydział

Czas

1.

Martyna Okrągła

I, Wydział Biologii

0:31,21

2.

Zofia Brunka

II, WE

0:33,86

3.

Edyta Ostaszewska

I, WNS

0:34,94

4.

Wiktoria Dołynny

II, MSU, Wydział Oceanografii i geografii

0:40,92

5.

Zofia Mormin

I, WOiG

0:44,96

6.

Zuzanna Siaja

I, WE

0:45,81

7.

Agata Kucewicz

I, WNS

0:55,34

8.

Daria Nowicka

II, MSU, WOiG

0:59,16

9.

Aleksandra Demerchian

I, WNS

0:59,65

10.

Paulina Gajewska

I, WZ

1:11,04

11.

Ewa Gulmantowicz

I, WZ

1:02,34

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

50 m stylem klasycznym kobiet

Lp.

Imię i nazwisko

Rok, wydział

Czas

1.

Martyna Okrągła

I, Wydział Biologii

0:39,38

2.

Weronika Pięta

II, WNS

0:44,30

3.

Wiktoria Dołynny

II, MSU, WOiG

0:50,57

4.

Zofia Grabowska

I, WMFI

0:52,60

5.

Wioleta Tchórzewska

I, WZ

0:55,98

6.

Paulina Świerzewska

I, WZ

0:59,64

7.

Dagmara Weder-Grygielewicz

I, WZ

1:06,36

8.

Kornelia Paczoska

I, Wydział Filologiczny

1:16,44

9.

Dominika Kwiatkowska

II, WPiA

1:22,48

10.

Domnika Jowczewska

I, WOiG

1:24,48

 

50 m stylem grzbietowym kobiet

Lp.

Imię i nazwisko

Rok, wydział

Czas

1.

Weronika Pięta

II, WNS

0:39,70

2.

Zofia Brunka

II, WE

0:39,96

3.

Oliwia Trendowska

I, WZ

0:41,13

4.

Nadia Janecka

I, WOiG

0:50,74

5.

Zofia Momik

I, WOiG

0:51,20

6.

Daria Nowicka

I, WOiG

0:52,57

7.

Zofia Grabowska

I, WMFI

0:53,67

8.

Zuzanna Sieja

I, WE

0:53,86

9.

Natalia Mleczek

I, Biologia

0,57,75

10.

Valeryia Tsyvulia

I, WNS

1:01,22

11.

Aleksandra Ustowska

I, WZ

1:01,54

12.

Patrycja Grabowska

I, WMFI

1:01,65

13.

Aneta Kohnke

I, Chemia

1:05,88

14.

Agnieszka Pająkowska

I, WE

1:06,48

15.

Natalia Kozak

II, WOiG

1:06,86

16.

Michalina Pieper

I, Chemia

1:10,47

17.

Karolina Bystrak

I, WMFI

1:11,22

18.

Aleksandra Błażejewska

III, WPiA

1:16,51

19.

Julia Pagacz

I, WPiA

1:19,80

20.

Katarzyna Badeńska

I, WE

1:24,73

21.

Paulina Dettlatf

I, Biologia

1:30,59

22.

Ilona Matkash

I, WE

1:37,55

 

50 m stylem motylkowym kobiet

Lp.

Imię i nazwisko

Rok, wydział

Czas

1.

Edyta Ostaszewska

I, WNS

0:36,16

 

 

 

 

 

50 m stylem dowolnym mężczyzn

Lp.

Imię i nazwisko

Rok, wydział

Czas

1.

Piotr Renusz

III, WE

0:25,85

2.

Emil Płachta

III, WPiA

0:26,05

3.

Marcin Groszewski

III, WE

0:27,92

4.

Radosław Bielucy

I, Filologiczny

0:28,07

5.

Adrian Boksz

I, MSG, EKONOMIA

0:31,00

6.

Marcin Pogorzelski

II, Chemia

0:31,53

7.

Mateusz Górka

III, WPiA

0:34,36

8.

Piotr Urbański

I, WZ

0:36,21

9.

Maciej Grudziński

I, WMiF

0:37,42

10.

Marcin Borowicz

I, Biologia

0:40,07

11.

Karol Treder

I, WNS

0:40,26

12.

Zacharias Bialik

I, WE

0:44,45

13.

Rafał Ciesnowski

I, WMFI

0:44,81

14.

Maciej Mendalka

I, WOiG

0:57,02

 

50 m stylem klasycznym mężczyzn

Lp.

Imię i nazwisko

Rok, wydział

Czas

1.

Emil Płachta

III, WPiA

0:36,64

2.

Wojciech Janiszewski

IV, WE

0:38,64

3.

Radosław Bielucy

I, Filologiczny

0:41,44

4.

Marcin Groszewski

III, WE

0:41,80

5.

Marcin Pogorzelski

II, Chemia

0:42,24

6.

Mateusz Stępkowski

I, WE

0:42,35

7.

Mateusz Turek

I, WE

0:46,64

8.

Paweł Pietruszka

I, WNS

0:47,80

9.

Piotr Urbański

I, WZ

0:50,56

10.

Robert Twerd

III, WPiA

0:52,23

11.

Karol Treder

I, WNS

0:56,34

12.

Bartosz Wojciechowski

I, WE

0:56,77

13.

Muhammad Fauzan Brahmnhya

I, WE

1:24,74

 

 

50 m stylem grzbietowym mężczyzn

Lp.

Imię i nazwisko

Rok, wydział

Czas

1.

Łukasz Kielin

V, WPiA

0:25,83

2.

Dariusz Brzóska

I, MSU, WZ

0:36,24

3.

Marcin Borowicz

I, Biotechnologia

0:46,58

4.

Łukasz Bacharycz

I, Chemia

0:53,21

5.

Konrad Kobierski

I, Bilogia

0:56,02

6.

Miłosz Grzbietowy

I, WNS

0:57,51

7.

Mateusz Zieliński

I, MSU, WE

1:00,11

8.

Michał Olczyk

I, WZ

1:08,80

9.

Karol Subocz

I, WZ

1:12,06

10.

Karol Gzik

I, WMFI

1:30,86

11.

Karol Jóźwik

I, WZ

1:37,83

 

50 m stylem motylkowym mężczyzn

Lp.

Imię i nazwisko

Rok, wydział

Czas

1.

Piotr Renusz

III, WE

0:27,61

2.

Szymon Wawryca

II, WZ

0:30,08

3.

Dariusz Brzóska

I, MSU, WZ

0:35,23

 

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Julita Dunder
Treść wprowadzona przez: Julita Dunder
Ostatnia modyfikacja: 
środa, 23 maja 2018 roku, 14:22