Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Kobiet | Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu

Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Kobiet

turniej piłki recznej

Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Kobiet

W dniach 21-22.04.2018 w hali widowiskowo-sportowej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku odbył się III Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Drużyn Amatorskich.

W rywalizacji kobiet uczestniczyło 6 zespołów, w tym drużyna KU AZS Uniwersytetu Gdańskiego, przygotowując się do startu w Akademickich Mistrzostwach Polski. Zespół nasz zajął II miejsce w turnieju, ulegając w finale po wyrównanej walce Amatorskiej Drużynie Piłki Ręcznej z Gdańska (zespół zawodniczek – absolwentek trójmiejskich uczelni) 15:14.

Wśród wyróżnionych zawodniczek znalazła się reprezentantka naszej drużyny, Małgorzata Ossowska, która zdobyła najwięcej bramek w turnieju.

Zespół Uniwersytetu Gdańskiego reprezentowały:

Paulina Przykłota, Maja Kryżan, Oliwia Osaniuk, Ola Grabowska, Karolina Świerc, Sandra Drozdowska, Natalia Kara, Marika Paradowska, Weronika Grabowska, Małgorzata Ossowska, Oliwia Cichowska.

Kierownik: Monika Trawczyńska

Trenerzy: dr Jan Patok, mgr Krzysztof Kotwicki