fbpx Dyżury nauczycieli | Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu

Jesteś tutaj

Dyżury nauczycieli

Dyżury nauczycieli w semestrze zimowym 2021/2022

Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu
Ostatnia modyfikacja: 
środa, 20 października 2021 roku, 12:51

mgr Aftańska Małgorzata

poniedziałek

12:30-13:30

Wydział PiA pok. 0048

tel. +48 58 523 29 71 w trakcie dyżuru

malgorzata.aftanska@ug.edu.pl

mgr Aftański Tomasz

poniedziałek 14:30-15:30

wtorek 12:30-13:30

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 33

Tomasz.Aftanski@ug.edu.pl

mgr Augustynowicz Włodzimierz

piątek

12:30-13:30

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32

tel. +48 58 523 25 61 w trakcie dyżuru  

w.augustynowicz@ug.edu.pl

mgr Bobkiewicz Marek

czwartek

15:30-16:30

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32

tel. +48 58 523 25 61 w trakcie dyżuru

marek.bobkiewicz@ug.edu.pl

mgr Budnik Robert

piątek

12:30-13:30

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32

tel. +48 58 523 25 61 w trakcie dyżuru  

robert.budnik@ug.edu.pl

mgr Cieplik Andrzej

wtorek

10:00-11:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32

tel. +48 58 523 25 61 w trakcie dyżuru

andrzej.cieplik@ug.edu.pl

mgr Dudzic Iwona

wtorek

10:00-11:00

Wydział PiA pok. 0048

tel. +48 58 523 29 71 w trakcie dyżuru 

iwona.dudzic@ug.edu.pl

mgr Heimrath Agnieszka

środa

7:00-8:00

Wydział PiA pok. 0048

tel. +48 58 523 29 71 w trakcie dyżuru 

agnieszka.heimrath@ug.edu.pl

mgr Hinca Bożena

czwartek

10:00-11:00

Wydział PiA pok. 0048

tel. +48 58 523 29 71 w trakcie dyżuru 

bozena.hinca@ug.edu.pl

mgr Kania-Kot Joanna

poniedziałek

12:30-13:30

Wydział PiA pok. 0048

tel. +48 58 523 29 71 w trakcie dyżuru 

joanna.kania@ug.edu.pl

mgr Kapitańska Joanna

wtorek

16:00-17:00

Wydział PiA pok. 0048

tel. +48 58 523 29 71 w trakcie dyżuru 

 

joanna.kapitanska@ug.edu.pl

mgr Kotwicki Krzysztof

poniedziałek

19:00-20:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32

tel. +48 58 523 25 61 w trakcie dyżuru

krzysztof.kotwicki@ug.edu.pl

mgr Kozak Ewa

wtorek

11:30-12:30

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32

tel. +48 58 523 25 61 w trakcie dyżuru

ewa.kozak@ug.edu.pl

mgr Kuśmierek Tomasz

poniedziałek

12:00-13:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32

tel. +48 58 523 25 61 w trakcie dyżuru

 tomasz.kusmierek@ug.edu.pl

mgr Miotk Adam

poniedziałek

18:30-19:30

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32

tel. +48 58 523 25 61 w trakcie dyżuru

adam.miotk@ug.edu.pl

mgr Oleszkiewicz Wojciech

poniedziałek 15:30-16:30

czwartek 10:00-11:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 30

wojciech.oleszkiewicz@ug.edu.pl

dr Patok Jan

wtorek 10:00-11:00

środa 10:00-11:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 30

jan.patok@ug.edu.pl

mgr Pawlun Edward

poniedziałek

9:30-10:30

Wydział PiA pok. 0048

tel. +48 58 523 29 71 w trakcie dyżuru 

UWAGA! Dyżur w dniu 18.10.2021 zostaje odwołany.

edward.pawlun@ug.edu.pl

dr Rogo Beata

czwartek

11:00-12:00

Wydział PiA pok. 0048

tel. +48 58 523 29 71 w trakcie dyżuru 

beata.rogo@ug.edu.pl

mgr Skibicki Jarosław

poniedziałek

11:00-12:00

Wydział PiA pok. 0048

tel. +48 58 523 29 71 w trakcie dyżuru 

jaroslaw.skibicki@ug.edu.pl

mgr Szutowicz Marek

czwartek

11:30-12:30

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32

tel. +48 58 523 25 61 w trakcie dyżuru

marek.szutowicz@ug.edu.pl

mgr Wesołowska-Szprada Hanna

poniedziałek 8:30-9:30

środa 10:15-11:15

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 27

tel. +48 58 523 25 60 w trakcie dyżuru 

 

hanna.wesolowska-szprada@ug.edu.pl

mgr Wyborska Katarzyna

wtorek

7:00-8:00

Wydział PiA pok. 0048

tel. +48 58 523 29 71 w trakcie dyżuru 

katarzyna.wyborska@ug.edu.pl

mgr Zapolska Bożena

poniedziałek

12:15-13:15

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32

tel. +48 58 523 25 61 w trakcie dyżuru

UWAGA! Dyżur w dniu 18.10.2021 zostaje odwołany.

bozena.zapolska@ug.edu.pl

mgr Zarubin Jerzy

poniedziałek

8:30-9:30

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32

tel. +48 58 523 25 61 w trakcie dyżuru

jerzy.zarubin@ug.edu.pl