fbpx Dyżury nauczycieli | Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu

Jesteś tutaj

Dyżury nauczycieli

Dyżury nauczycieli w semestrze zimowym 2022/2023

Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu
Ostatnia modyfikacja: 
wtorek, 8 listopada 2022 roku, 12:20

mgr Aftańska Małgorzata

środa

11:30-12:30

Wydział PiA pok. 0048

tel. +48 58 523 29 71 w trakcie dyżuru

malgorzata.aftanska@ug.edu.pl

mgr Aftański Tomasz

poniedziałek 18:30-19:30

wtorek 11:00-12:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 33

Tomasz.Aftanski@ug.edu.pl

mgr Augustynowicz Włodzimierz

czwartek

14:30-15:30

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32

tel. +48 58 523 25 61 w trakcie dyżuru  

w.augustynowicz@ug.edu.pl

mgr Bobkiewicz Marek

czwartek

14:30-15:30

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32

tel. +48 58 523 25 61 w trakcie dyżuru

marek.bobkiewicz@ug.edu.pl

mgr Budnik Robert

piątek 12:30-13:30

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32

tel. +48 58 523 25 61 w trakcie dyżuru  

robert.budnik@ug.edu.pl

mgr Cieplik Andrzej

wtorek

12:30-13:30

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32

tel. +48 58 523 25 61 w trakcie dyżuru

andrzej.cieplik@ug.edu.pl

mgr Dudzic Iwona

wtorek

10:00-11:00

Wydział PiA pok. 0048

tel. +48 58 523 29 71 w trakcie dyżuru 

iwona.dudzic@ug.edu.pl

mgr Heimrath Agnieszka

środa

10:00-11:00

Wydział PiA pok. 0048

tel. +48 58 523 29 71 w trakcie dyżuru 

agnieszka.heimrath@ug.edu.pl

mgr Hinca Bożena

poniedziałek

15:30-16:30

Wydział PiA pok. 0048

tel. +48 58 523 29 71 w trakcie dyżuru 

bozena.hinca@ug.edu.pl

mgr Kania-Kot Joanna

poniedziałek

12:30-13:30

Wydział PiA pok. 0048

tel. +48 58 523 29 71 w trakcie dyżuru 

joanna.kania@ug.edu.pl

mgr Kapitańska Joanna

wtorek

16:00-17:00

Wydział PiA pok. 0048

tel. +48 58 523 29 71 w trakcie dyżuru 

 

joanna.kapitanska@ug.edu.pl

mgr Kinda Mariusz

wtorek

13:00-14:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32

tel. +48 58 523 25 61 w trakcie dyżuru

mariusz.kinda@ug.edu.pl

mgr Kotwicki Krzysztof

poniedziałek

16:00-17:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32

tel. +48 58 523 25 61 w trakcie dyżuru

krzysztof.kotwicki@ug.edu.pl

mgr Kozak Ewa

środa

14:00-15:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32

tel. +48 58 523 25 61 w trakcie dyżuru

ewa.kozak@ug.edu.pl

mgr Kuśmierek Tomasz

wtorek

10:00-11:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32

tel. +48 58 523 25 61 w trakcie dyżuru

 tomasz.kusmierek@ug.edu.pl

mgr Miotk Adam

czwartek

16:30-17:30

ul. Kładki 24

adam.miotk@ug.edu.pl

mgr Oleszkiewicz Wojciech

poniedziałek 17:00-18:00

czwartek 11:30-12:30

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 30

wojciech.oleszkiewicz@ug.edu.pl

dr Patok Jan

wtorek 12:30-13:30

środa 10:00-11:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 30

jan.patok@ug.edu.pl

mgr Pawicki Wojciech

piątek

12:30-13:30

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32

tel. +48 58 523 25 61 w trakcie dyżuru

wojciech.pawicki@ug.edu.pl

mgr Pawlun Edward

czwartek

12:30-13:30

Wydział PiA pok. 0048

tel. +48 58 523 29 71 w trakcie dyżuru 

edward.pawlun@ug.edu.pl

dr Rogo Beata

wtorek

12:30-13:30

Wydział PiA pok. 0048

tel. +48 58 523 29 71 w trakcie dyżuru 

beata.rogo@ug.edu.pl

mgr Skibicki Jarosław

czwartek

17:00-18:00

Wydział PiA pok. 0048

tel. +48 58 523 29 71 w trakcie dyżuru 

jaroslaw.skibicki@ug.edu.pl

mgr Soszyńska Anna

środa

14:30-15:30

Wydział PiA pok. 0048

tel. +48 58 523 29 71 w trakcie dyżuru 

anna.soszynska@ug.edu.pl

mgr Wesołowska-Szprada Hanna

poniedziałek 8:30-9:30

wtorek 14:00-15:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 27 lub 30

tel. +48 58 523 25 60 w trakcie dyżuru 

UWAGA! Dyżur w dniu 07.11.2022 (poniedziałek) zostaje odwołany.

hanna.wesolowska-szprada@ug.edu.pl

mgr Wyborska Katarzyna

wtorek

7:00-8:00

Wydział PiA pok. 0048

tel. +48 58 523 29 71 w trakcie dyżuru 

katarzyna.wyborska@ug.edu.pl

mgr Zapolska Bożena

czwartek

12:15-13:15

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32

tel. +48 58 523 25 61 w trakcie dyżuru

bozena.zapolska@ug.edu.pl