fbpx Dyżury nauczycieli | Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu

Jesteś tutaj

Dyżury nauczycieli

Dyżury nauczycieli w semestrze letnim 2021/2022

Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu
Ostatnia modyfikacja: 
czwartek, 12 maja 2022 roku, 8:35
 

mgr Aftańska Małgorzata

poniedziałek

12:30-13:30

Wydział PiA pok. 0048

tel. +48 58 523 29 71 w trakcie dyżuru

malgorzata.aftanska@ug.edu.pl

mgr Aftański Tomasz

poniedziałek 18:30-19:15

wtorek 11:00-12:15

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 33

Tomasz.Aftanski@ug.edu.pl

mgr Augustynowicz Włodzimierz

środa

16:00-17:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32

tel. +48 58 523 25 61 w trakcie dyżuru  

w.augustynowicz@ug.edu.pl

mgr Bobkiewicz Marek

czwartek

16:00-17:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32

tel. +48 58 523 25 61 w trakcie dyżuru

marek.bobkiewicz@ug.edu.pl

mgr Budnik Robert

poniedziałek

14:15-15:15

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32

tel. +48 58 523 25 61 w trakcie dyżuru  

robert.budnik@ug.edu.pl

mgr Cieplik Andrzej

wtorek

10:00-11:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32

tel. +48 58 523 25 61 w trakcie dyżuru

andrzej.cieplik@ug.edu.pl

mgr Dudzic Iwona

wtorek

10:00-11:00

Wydział PiA pok. 0048

tel. +48 58 523 29 71 w trakcie dyżuru 

iwona.dudzic@ug.edu.pl

mgr Heimrath Agnieszka

środa

7:00-8:00

Wydział PiA pok. 0048

tel. +48 58 523 29 71 w trakcie dyżuru 

agnieszka.heimrath@ug.edu.pl

mgr Hinca Bożena

poniedziałek

11:30-12:30

Wydział PiA pok. 0048

tel. +48 58 523 29 71 w trakcie dyżuru 

bozena.hinca@ug.edu.pl

mgr Kania-Kot Joanna

poniedziałek

12:30-13:30

Wydział PiA pok. 0048

tel. +48 58 523 29 71 w trakcie dyżuru 

joanna.kania@ug.edu.pl

mgr Kapitańska Joanna

 wtorek

16:00-17:00

Wydział PiA pok. 0048

tel. +48 58 523 29 71 w trakcie dyżuru 

joanna.kapitanska@ug.edu.pl

mgr Kinda Mariusz

wtorek

14:20-15:20

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32

tel. +48 58 523 25 61 w trakcie dyżuru

mariusz.kinda@ug.edu.pl

mgr Kotwicki Krzysztof

poniedziałek

19:00-20:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32

tel. +48 58 523 25 61 w trakcie dyżuru

krzysztof.kotwicki@ug.edu.pl

mgr Kozak Ewa

środa

14:00-15:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32

tel. +48 58 523 25 61 w trakcie dyżuru

ewa.kozak@ug.edu.pl

mgr Kuśmierek Tomasz

poniedziałek

12:00-13:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32

tel. +48 58 523 25 61 w trakcie dyżuru

 tomasz.kusmierek@ug.edu.pl

mgr Miotk Adam

piątek

17:00-18:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32

tel. +48 58 523 25 61 w trakcie dyżuru

adam.miotk@ug.edu.pl

mgr Oleszkiewicz Wojciech

poniedziałek 15:30-16:30

czwartek 10:00-11:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 30

wojciech.oleszkiewicz@ug.edu.pl

dr Patok Jan

wtorek 10:00-11:00

środa 10:00-11:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 30

jan.patok@ug.edu.pl

mgr Pawlun Edward

piątek

9:30-10:30

Wydział PiA pok. 0048

tel. +48 58 523 29 71 w trakcie dyżuru 

edward.pawlun@ug.edu.pl

dr Rogo Beata

wtorek

12:30-13:30

Wydział PiA pok. 0048

tel. +48 58 523 29 71 w trakcie dyżuru 

beata.rogo@ug.edu.pl

mgr Skibicki Jarosław

poniedziałek

11:00-12:00

Wydział PiA pok. 0048

tel. +48 58 523 29 71 w trakcie dyżuru 

jaroslaw.skibicki@ug.edu.pl

mgr Soszyńska Anna

piątek

08:30-9:30

Wydział PiA pok. 0048

tel. +48 58 523 29 71 w trakcie dyżuru 

anna.soszynska@ug.edu.pl

mgr Wesołowska-Szprada Hanna

poniedziałek 8:30-9:30

środa 12:00-13:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 27 lub 30

tel. +48 58 523 25 60 w trakcie dyżuru

UWAGA! Dyżur w dniu 18.05.2022 (środa) zostaje odwołany. 

hanna.wesolowska-szprada@ug.edu.pl

mgr Wyborska Katarzyna

wtorek

7:00-8:00

Wydział PiA pok. 0048

tel. +48 58 523 29 71 w trakcie dyżuru 

katarzyna.wyborska@ug.edu.pl

mgr Zapolska Bożena

poniedziałek

12:15-13:15

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32

tel. +48 58 523 25 61 w trakcie dyżuru

bozena.zapolska@ug.edu.pl

mgr Zarubin Jerzy

poniedziałek

8:30-9:30

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32

tel. +48 58 523 25 61 w trakcie dyżuru

jerzy.zarubin@ug.edu.pl