fbpx Dyżury nauczycieli | Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu

Jesteś tutaj

Dyżury nauczycieli

Dyżury nauczycieli w semestrze letnim 2020/2021

Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu
Ostatnia modyfikacja: 
środa, 24 lutego 2021 roku, 10:53

 

Nazwisko i imię

adres mailowy

dyżury

mgr Aftańska Małgorzata

malgorzata.aftanska@ug.edu.pl

piątek

08:30-09:30

Wydział PiA pok. 0048

tel. +48 58 523 29 71 w trakcie dyżuru 

mgr Aftański Tomasz

Tomasz.Aftanski@ug.edu.pl

poniedziałek 14:30-15:30

wtorek 8:30-9:30

ul. Bażyńskiego 1a, pok.33

mgr Augustynowicz Włodzimierz

w.augustynowicz@ug.edu.pl

wtorek

17:30-18:30

MS Teams 

mgr Bobkiewicz Marek

marek.bobkiewicz@ug.edu.pl

poniedziałek

19:15-20:15

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 

tel. +48 58 523 25 61 w trakcie dyżuru 

mgr Budnik Robert

robert.budnik@ug.edu.pl

czwartek

8:00-9:00

MS Teams 

mgr Andrzej Cieplik

andrzej.cieplik@ug.edu.pl

piątek

8:30-9:30

MS Teams 

mgr Iwona Dudzic

iwona.dudzic@ug.edu.pl

wtorek

11:30-12:30

Wydział PiA pok. 0048

tel. +48 58 523 29 71 w trakcie dyżuru 

mgr Heimrath Agnieszka

 

 

mgr Hinca Bożena

bozena.hinca@ug.edu.pl

czwartek

11:00-12:00

MS Teams 

mgr Kania Joanna

joanna.kania@ug.edu.pl

środa

10:00-11:00

MS Teams 

mgr Kapitańska Joanna

joanna.kapitanska@ug.edu.pl

wtorek

16:00-17:00

MS Teams 

mgr Kinda Mariusz

mariusz.kinda@ug.edu.pl

 

mgr Kotwicki Krzysztof

krzysztof.kotwicki@ug.edu.pl

poniedziałek

14:30-15:30

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 

tel. +48 58 523 25 61 w trakcie dyżuru 

mgr Kozak Ewa

ewa.kozak@ug.edu.pl

wtorek

11:30-12:30

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 28

tel. +48 58 523 25 61 w trakcie dyżuru 

mgr Kuśmierek Tomasz

 

tomasz.kusmierek@ug.edu.pl

czwartek

13:00-14:00

MS Teams 

mgr Malach Jolanta

j.malach@ug.edu.pl

poniedziałek

10:00-11:00

Wydział PiA pok. 0048

tel. +48 58 523 29 71 w trakcie dyżuru 

mgr Miotk Adam

adam.miotk@ug.edu.pl

poniedziałek

15:30-16:30

MS Teams 

mgr Oleszkiewicz Wojciech

wojciech.oleszkiewicz@ug.edu.pl

wtorek 11:00-12:00

czwartek 11:00-12:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 30

dr Patok Jan

jan.patok@ug.edu.pl

wtorek 10:00-11:00

środa 10:00-11:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 30

mgr Pawlun Edward

edward.pawlun@ulo.ug.edu.pl

poniedziałek

09:30-10:30

Wydział PiA pok. 0048

tel. +48 58 523 29 71 w trakcie dyżuru 

dr Rogo Beata

beata.rogo@ug.edu.pl

czwartek

17:00-18:00

MS Teams 

mgr Skibicki Jarosław

jaroslaw.skibicki@ug.edu.pl

środa

18:45-19:45

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32

tel. +48 58 523 25 61 w trakcie dyżur

mgr Szutowicz Marek

marek.szutowicz@ug.edu.pl

poniedziałek

8:00-9:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32

tel. +48 58 523 25 61 w trakcie dyżur

mgr Wesołowska-Szprada Hanna

hanna.wesolowska-szprada@ug.edu.pl

poniedziałek 8:30-9:30

wtorek 12:00-13:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 27 lub 30

tel. +48 58 523 25 60 w trakcie dyżuru 

mgr Wyborska Katarzyna

katarzyna.wyborska@ug.edu.pl

 

mgr Zapolska Bożena

bozena.zapolska@ug.edu.pl

poniedziałek

12:15-13:15

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32

tel. +48 58 523 25 61 w trakcie dyżuru 

mgr Zarubin Jerzy

jerzy.zarubin@ug.edu.pl

poniedziałek

10:00-11:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 

tel. +48 58 523 25 61 w trakcie dyżuru 

UWAGA!

Dyżur z dnia 01.03.2021 zostaje przeniesiony na 04.03.2021 godz. 10:00-11:00