Dyżury nauczycieli w letniej sesji poprawkowej w terminie 09-13.09.2019 | Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu

Dyżury nauczycieli w letniej sesji poprawkowej w terminie 09.09.2019-13.09.2019

Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu
Ostatnia modyfikacja: 
poniedziałek, 2 września 2019 roku, 9:26
 

Nazwisko i imię

adres mailowy

dyżury

mgr Aftański Tomasz

Tomasz.Aftanski@ug.edu.pl

wtorek, czwartek

9:00-10:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 33 

mgr Augustynowicz Włodzimierz

w.augustynowicz@ug.edu.pl

wtorek, czwartek

17:15-18:15

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63

mgr Bobkiewicz Marek

rekmbob@ug.edu.pl

wtorek, czwartek

9:00-10:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63

mgr Budnik Robert

rekrb@ug.edu.pl

wtorek, czwartek

9:00-10:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63

mgr Andrzej Cieplik

andrzej.cieplik@ug.edu.pl

wtorek, czwartek

14:00-15:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63

mgr Iwona Dudzic

rekidu@ug.edu.pl

wtorek, czwartek

9:00-10:00

Wydział PiA pok. 0048

mgr Filipiak Jolanta

rekjfi@ug.edu.pl

wtorek, czwartek

9:00-10:00

Wydział PiA pok. 0048

mgr Kania Joanna

joanna.kania@ug.edu.pl

wtorek, czwartek

9:00-10:00

Wydział PiA pok. 0048

mgr Kapitańska Joanna

rekjka@ug.edu.pl

środa 10:00-11:00

piątek 11:30-12:30

Wydział PiA pok. 0048

mgr Kinda Mariusz

mariusz.kinda@ug.edu.pl

wtorek, czwartek

9:00-10:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63

mgr Kotwicki Krzysztof

rekkkot@ug.edu.pl

wtorek, czwartek

9:00-10:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63

mgr Kozak Ewa

ewa.kozak@ug.edu.pl

wtorek, czwartek

9:00-10:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 28

mgr Kuśmierek Tomasz

rektkus@ug.edu.pl

tomasz.kusmierek@ug.edu.pl

wtorek, czwartek

9:00-10:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63

mgr Malach Jolanta

j.malach@ug.edu.pl

wtorek 12:00-13:00

czwartek 9:00-10:00

Wydział PiA pok. 0048

mgr Oleszkiewicz Wojciech

rekwo@ug.edu.pl

wtorek, czwartek

9:00-10:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 30

dr Patok Jan

rekjp@ug.edu.pl

wtorek, czwartek

9:00-10:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 30

mgr Pawlun Edward

rekepa@ug.edu.pl

wtorek, czwartek

9:00-10:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63

dr Rogo Beata

rekbrogo@ug.edu.pl

wtorek, czwartek

9:00-10:00

Wydział PiA pok. 0048

mgr Skibicki Jarosław

jaroslaw.skibicki@ug.edu.pl

wtorek 9:30-10:30

czwartek 12:00-13:00

Wydział PiA pok. 0048

mgr Szutowicz Marek

marek.szutowicz@ug.edu.pl

wtorek, czwartek

9:00-10:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63

mgr Wesołowska-Szprada Hanna

rekhws@ug.edu.pl

wtorek, środa

9:00-10:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 30 lub 27

mgr Wyborska Katarzyna

katarzyna.wyborska@ug.edu.pl

wtorek, czwartek

9:00-10:00

Wydział PiA pok. 0048

mgr Zapolska Bożena

bozena.zapolska@ug.edu.pl

wtorek, czwartek

9:00-10:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63

mgr Zarubin Jerzy

jerzy.zarubin@ug.edu.pl

wtorek, czwartek

9:00-10:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63