Dyżury nauczycieli w semestrze zimowym 2019/2020 | Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu

Dyżury nauczycieli w semestrze zimowym 2019/2020

Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu
Ostatnia modyfikacja: 
środa, 9 października 2019 roku, 12:12

 

 

Nazwisko i imię

adres mailowy

dyżury

mgr Aftański Tomasz

Tomasz.Aftanski@ug.edu.pl

poniedziałek, środa

16:00-17:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 33 

mgr Augustynowicz Włodzimierz

w.augustynowicz@ug.edu.pl

czwartek

17:00-18:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63

mgr Babiński Wojciech

 

 

 

piątek

13:30-14:30

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63

mgr Bobkiewicz Marek

rekmbob@ug.edu.pl

poniedziałek

19:20-20:20

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63

mgr Budnik Robert

rekrb@ug.edu.pl

poniedziałek

14:00-15:00

Wydział PiA pok. 0048

mgr Andrzej Cieplik

andrzej.cieplik@ug.edu.pl

wtorek

12:30-13:30

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63

mgr Iwona Dudzic

rekidu@ug.edu.pl

czwartek

11:00-12:00

Wydział PiA pok. 0048

mgr Filipiak Jolanta

rekjfi@ug.edu.pl

czwartek

11:00-12:00

Wydział PiA pok. 0048

mgr Heimrath Agnieszka

 

 

 

Wydział PiA pok. 0048

mgr Kania Joanna

joanna.kania@ug.edu.pl

wtorek

16:00-17:00

Wydział PiA pok. 0048

mgr Kapitańska Joanna

rekjka@ug.edu.pl

poniedziałek

17:30-18:30

Wydział PiA pok. 0048

mgr Kinda Mariusz

mariusz.kinda@ug.edu.pl

czwartek

11:30-12:30

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63

mgr Kotwicki Krzysztof

rekkkot@ug.edu.pl

środa

11:30-12:30

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63

mgr Kozak Ewa

ewa.kozak@ug.edu.pl

wtorek

11:30-12:30

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 28

mgr Kuśmierek Tomasz

 

tomasz.kusmierek@ug.edu.pl

wtorek,

18:30-19:30

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63

mgr Malach Jolanta

j.malach@ug.edu.pl

wtorek

13:30-14:30

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63

mgr Oleszkiewicz Wojciech

rekwo@ug.edu.pl

poniedziałek

17:00-18:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 30

dr Patok Jan

rekjp@ug.edu.pl

wtorek 11:30-12:30

środa 11:30-12:30

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 30

mgr Pawlun Edward

rekepa@ug.edu.pl

wtorek

11:00-12:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63

dr Rogo Beata

rekbrogo@ug.edu.pl

wtorek

12:00-13:00

Wydział PiA pok. 0048

mgr Skibicki Jarosław

jaroslaw.skibicki@ug.edu.pl

środa

19:00-20:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63

mgr Szutowicz Marek

marek.szutowicz@ug.edu.pl

wtorek

11:00-12:00

Wydział PiA pok. 0048

mgr Wesołowska-Szprada Hanna

rekhws@ug.edu.pl

poniedziałek 8:30-9:30

środa 11:00-12:00

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 27 lub 30

mgr Wyborska Katarzyna

katarzyna.wyborska@ug.edu.pl

wtorek

11:30-12:30

Wydział PiA pok. 0048

mgr Zapolska Bożena

bozena.zapolska@ug.edu.pl

czwartek

17:30-18:30

Wydział PiA pok. 0048

mgr Zarubin Jerzy

jerzy.zarubin@ug.edu.pl

poniedziałek

9:45-10:45

ul. Bażyńskiego 1a, pok. 32 lub 63