fbpx Sala gimnastyczna, ul. Bażyńskiego 1a, Gdańsk | Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu

Sala gimnastyczna, ul. Bażyńskiego 1a, Gdańsk | Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu

Sala gimnastyczna, ul. Bażyńskiego 1a, Gdańsk

Centrum WFiS
Ostatnia modyfikacja: 
wtorek, 4 lutego 2020 roku, 12:51

   Rozkład zajęć wychowania fizycznego w roku akad. 2019/2020  sem. LETNI sala gimnastyczna ul. BAŻYŃSKIEGO 1a - sala

 

Godz

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

8.00-9.30

 

 

 

 

 

 

 

9.30-11.00

Tenis dla początkujących

K i M

mgr Hanna Wesołowska-Szprada

Koszykówka

K i M

mgr Mariusz Kinda

Biologia medyczna

 

mgr Edward Pawlun

Siatkówka

K i M

mgr Edward Pawlun

Siatkówka

K i M

mgr Jerzy Zarubin

11.00-12.30

Tenis dla początkujących

K i M

mgr Hanna Wesołowska-Szprada

Siatkówka

K

dr Jan Patok

Biologia medyczna

 

dr Jan Patok

Koszykówka

M

mgr Wojciech Oleszkiewicz

Piłka nożna na sali

K i M

mgr Jerzy Zarubin

12.30-14.00

Tenis dla średniozaawansowanych

K i M

mgr Hanna Wesołowska-Szprada

Siatkówka

K

dr Jan Patok

Siatkówka

K

dr Jan Patok

Siatkówka

K i M

mgr Mariusz Kinda

 

14.00-15.30

Tenis dla początkujących

K i M

mgr Wojciech Oleszkiewicz

Siatkówka

K

dr Jan Patok

Siatkówka

K i M

dr Jan Patok

Siatkówka

K i M

mgr Mariusz Kinda

 

15.30-17.00

Siatkówka

K i M

mgr Włodzimierz Augustynowicz

Koszykówka

M

dr Jan Patok

Koszykówka

M

mgr Krzysztof Kotwicki

Gry zespołowe

K i M

mgr Włodzimierz Augustynowicz

 

CWFiS

17.00-18.30

AZS

Koszykówka K

mgr Włodzimierz Augustynowicz

 

AZS LA

mgr Andrzej Cieplik

Piłka nożna na sali

K i M

mgr Mariusz Kinda

AZS

Koszykówka K

mgr Włodzimierz Augustynowicz

 

 

 

 

18.30-20.00

AZS

Koszykówka M

mgr Wojciech Oleszkiewicz

Koszykówka

M

mgr Wojciech Oleszkiewicz

Siatkówka

K i M

mgr Tomasz Aftański

Gry zespołowe

K i M

mgr Jerzy Zarubin

 

20.00-21.30

 

ASP

dr Jan Patok

 

Pracownicy

mgr Wojciech Oleszkiewicz

 

AZS LA

mgr Andrzej Cieplik

Siatkówka

K i M

mgr Marek Bobkiewicz